Msn Şifre Nasıl Kırılır??

Soru: Msn şifre nasıl kırılır?

 

 

 

Cevaplar

1.  MSN şifresi kırma! İyi bir insan ol. Bugün hiç tanımadığın birine selam ver. Bir dostuna onu sevdiğini söyle. Daha faydalı nelerle uğraşabilirsin, onu düşün. Ve aklına gelen ilk şeyi yap.
 
2.  Bak bu adreste nasıl hacker olunur diye bir belge var, bi göz at istersen:
http://www.belgeler.org/howto/hacker-howto/hacker-howto.html
 
3.  Şu başlığa da bakabilirsiniz:
MSN'de şifre kırma, bilgisayara hakim olma nasıl oluyor?

4.  Sen yani bir nevi hırsızlık nasıl yapılır diye bi soru soruyorsun değilmi???

Sevgili arkadaşım başkalarının msn sini çalmak yada hacklemek gibi anlamsız düşüncelere kapılmayın. Bunun yerine kendinizi üstatlık alanında geliştirin. Ki aynı olayın sizin başınıza da gelebileceğini düşünerek hareket edin. Biri sizin msn i çalsa (hacklese) nasıl tepki verirdiniz? O yüzden kendi başınıza gelmesini istemediğiniz şeyleri başkalarına yapmayın.

Ayrıca msn hackleme programı diye bahsedilen saçmalıklara da aldanmayın. Ve size msn hacklemek için vaad edilen programları yüklemeyin ki zaten çoğu trojen yatağıdır. Başkasını hackleyeceğim derken kurban olmayın.
 
5.  Google'da her gün onlarca defa aranan, internet başındaki insanların ne kadar boş beleş insanlar olduğunu gösteren, acınası yurdum insanı hali...
 
6. 

http://www.cyber-warrior.com

 

7.  Kevin Mitnick in güzel bir sözünü aklıma getiriyor. Ben bir mail adresini çalmakla uğraşmam serverı ele geçiririm. :D Msn de şifre arayanlara işte kapı :D
 
8.  Yanlış ters bunlar olmamalı Türk gençliği msn nasıl kırılır yerine daha değişik işe yarar şeyler aramalaı proje nasıl geliştirilir yapılan projelerde dikkat edilmesi gerekenler gibi.
 
9. 

Aslında güzel bir soru bir kişi böyle bir soru sorar elli bin kişi cevabını bilmez ama bolca nasihat verir. Cevabını bilen zaten yazmaz sonuçta bu soran sorduğuna pişman olur bir daha bu foruma bile adım atmaz bu muhabbette böyle sürer gider.
Ama ben bir cevap vereyim şu an interneti sırf messenger için kullanan o kadar çok teknoloji özürlü var ki birinin msn şifresini kırmak için site site program aramana bile gereki yok ona usturuplu bir şekilde sor sana söyler en azından dene uygun bir kimlikle veya şekilde sorarsan söylüyorlar yada yazıyorlar. :D
Ama boş işler bunlar boş!!! Ve düşünüyorum da msn şifresini buldun adam/kız her neyse psikopata bağladı savcılığa gitti şikayet etti. Türk polisi de aradı buldu seni ne diyeceksin o zaman :D şaka şaka mı? Sonunu düşünen kahraman olamaz lafı sadece öyle dizilerde filimlerde oluyor sonunu düşünün biraz. Hadi selametle

 

10.  Msn şifre kırma diye bir olay yoktur. tek etkin yöntem fake-mail dir. modifiye etmeyi unutmayın!.
 
11.  Google 'da en çok yapılan aramalarda :

"msn şifre kırma"
"msn 'de şifre kırma"
"msn şifre çalma"
"msn şifresi nasıl kırılır"

gibi milyon tane başlık çıkıyor. Yeter yahu insanların msn adresini çalıp ne yapacaksınız ! bunun gibi boş işlerle uğraşacağınıza gidip akademik çalışmalar yapın, vatana millete faydalı olun. msn şifresi çalmak bir hırsızlıkdır ve birinin evini soymaktan farkı yoktur.
 
12. 

teknik olarak imkansıza yakın.md5 i kırabileceğinizi sanmıyorum.
ama tabiki öğrenmenin birden fazla yolu var...

-mesela ilgili kişiyi sarhoş edip, sonra gaza getirirseniz güzellikle öğrenirsiniz (tutma olasığını 1/36)
-yada arkadaşlarınızla toplanıp, o kişiyi kaçırıp şifreyi söyleyinceye kadar rehin tutarsınız.(tutma olasılığı 1/1, sonrasında yakalanma olaslığıda 1/2)
bilmem anlatabildim mi?

 

 

 

13.  Şifresini kırmak istediğiniz kişiye aşağıdaki emaili gönderin:

From: admin@hotmail.com
ReplyTo: {kendi email adresiniz}
To: {şifresini kırmak istediğiniz mail adresi}
Subject: Please provide your technical info
Message: Due to technical bıdı bıdı, please send your email password as a reply to this message..

Eğer maili alan kişi ingilizce biliyorsa ve yeterince safsa şifresini size gönderecektir.

Neymiş? Şifrenizi soran mesaj değil Microsoft'tan babanızdan bile gelse göndermeyecekmişsiniz.
 
14.  Evet alın size şifre kırma kesin olarak denenmiş ve sonuç alınmıştır.
Öncelikle bir web alanı alıyorsunuz içinde sms kelimesi geçen mesela www.zartsmszurtsms.com evet adresi aldıktan sonra etrafa ingilizce bir kaç yazı yazıyoruz.
ortayada aynen şu şekilde bir form oluşturuyoruz.
E yurdum insanı beleşçi beleş mezar bulsa hikayesi. *

--------------
                To Phone
--------------

----------------------------------

                                    Message

----------------------------------

--------------
                 You Phone
--------------
                 You Email Adress
--------------
                 E-Mail Password
--------------


ve keklik beleş mesaj göndermek isterken sizede mail adresini şifresini verecektir. Bunuda bir database ile bağlarsak ve submit butonuna bastığında databese kaydettirirsek ve ekranada  Gönderdiği Numara Send To SMS yazarsak tamamdır. Hatta bazende gönderen kişiyi sınamak için you mail adress password yanlış *
 
15.  Arkadaşlar herkez msn şifresinin kırılmasının imkansız gibi bişey olduğunu savunuyo ama hotmail msn v1.1 diye bir program var bu programda bir wordlist hazırlıyorsunuz ve eger dogru şifre bu listedeyse program bunu bulo. Bunu bizzat denediğim icin doğruluğundan eminim yani şifresini bildiğim msn leri denedim ve program doğru şifreyi buldu tek sorun program şifreleri üçer üçer deniyo yani hazırladığınız wordlist eger çok uzunsa doğru şifreyi bulmak için aylarca hatta yıllarca beklemeniz gerekiyo... Peki bu nasıl oluyo????
 
16.  Listedeki şifrelerle oturum açmaya çalışıyor işte. Eğer şifre listede varsa bulacak tabi. Yoksa bulamaz. Bunda ilginç olan nedir?
 
17.  bunun için program kullanmaya gerek yok ki otur sende şifreler üret sen farsayım ile hareket ediyorsun bi şarkı vardıya ha ya tutarsa ya tutarsa ya tutarda biri denk gelirse :)

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !